סל הקניות שלי
X-
מתנות לגיל חמש

מה חשוב לדעת על מתנות לגיל חמש ומה לבחור?

הילדים שלכם נמצאים בפרשת דרכים, הגיל בו הם שניה לפני הבית ספר או בדיוק מסיימים גן חובה.אל תטעו, הם יודעים בדיוק מה הם רוצים לאכול, איך הם רוצים להראות ומה הם רוצים ליום הולדת!לנו המבוגרים זה לא באמת 'ביג דיל' כי בינינו - הם תמיד ישארו התינוקות הקטנים שלנו. אבל גיל 5, הוא כבר לגמרי לא גיל 4. זאת בדיוק הסיבה שהמתנות הבאות הן בדיוק בשביל הגיל המיועד!
מה חשוב לדעת על מתנות לגיל חמש ומה לבחור?

מה קונים לגיל חמש ולמה זה חשוב?

זה הזמן שבו הילדים מגלים סקרנות, משתמשים בדמיון ורוצים להיות עצמאיים בדיוק 'כמו גדולים'. צורות המשחק שלהם מתחילות לחקות אורך חיים 'בוגר' כמו רופא וחולה, הורה וילד, בת ואמא וכו'. זאת הזדמנות נהדרת לתת מתנה שתהיה גם מהנה וגם מלמדת ומפתחת.

תמיד בסטייל

זה הגיל שבו האופי של הילד מתעצב ומתפתח במהירות, מה שאומר שגם בחירת הבגדים, תיקים וכל מה שנוגע לנראות החיצונית, מתחיל מעט לחלחל. במקרה הזה, מדובר בתיק גב לגן. בדיוק כמו שאנחנו רוצים ללכת לעבודה עם תיק יפה, גם הילדים שלנו שמים לב לפרטים הקטנים ודורשים את ה'דה בסט'. למשל תיק גן מעוצב הבא, הוא רעיון נהדר למתנה לילד, בין אם הוא שלכם או חבר.

 

ילדה משחקת מבטבח

 

כמו גדולים

ילדים נוטים לחקות אותנו לא מעט, הרבה מהפעולות שאנו מבצעים מעניינות ומסקרנות ולכן הילד ינסה להעתיק את ההתנהגות שלנו ולשחק במשחקים בהם הם מתנהלים 'כמו גדולים'. התחושה של "אני ילד גדול" מקנה לילד תחושה של אחריות וסמכות ולכן משחק שיוכל להעצים את תחושת האחריות והסדר שלהם, יכול להיות רעיון מצויין למתנה. כמו למשל המטבח הבא שמגיע עם מיקרוגל, קרש חיתוך, ירקות ועוד. הילדים יוכלו להתעסק במשהו 'בוגר' שדורש אחריות, סדר וארגון - הכנה נהדרת למעבר לשנה הבאה ולבית הספר.

יצירתי זה הכי הכי

אחת הגדולות של ילדים היא לגמרי היצירתיות והדמיון המפותח והמתפתח - תכונה שלגמרי שווה לטפח ולשמר כמה שיותר. אחת הדרכים שנותנות חופש ביטוי יצירתי לילד היא ציור. בציור הילד יכול לבטא רגשות, לספר סיפור ואפילו לגלות מחשבות שהוא לא מוכן להגיד בקול רם. אפשרות אחת היא לתת לילדים דף רגיל עם טושים ולזכות בכמה ציורים שגלשו לרצפה בבית, או לחילופין - לקנות לוח ציור מעץ, איכותי ועמיד שמעודד יצירתיות ומפתח את היכולות הקוגנטיביות של הילדים.

רגע לפני שממשיכים...

כדי לשמור על תוכן איכותי והמלצות קנייה אותנטיות, הכניסה לאתר מאמאגורו לחברות רשומות בלבד. הצטרפי עכשיו, הגדילי את כוח הקבוצה ותיהני ממבצעים, הטבות והמלצות קנייה אמיתיות של אימהות.

הרשמי עם פייסבוק ותוכלי לדרג ולהמליץ בעצמך הרשמי באמצעות המייל
אני מאשרת קבלת עדכוני מבצעים והטבות מעת לעת (ותמיד אוכל להסיר את עצמי)